Новини світу. 15 грудня. У Володимирській області Росії звичайний електромонтер врятував жінку і вісьмох дітей з палаючого будинку.

Олексій Кімяев - рятівник великої родини

Він випадково помітив вогонь, коли вийшов прогріти свою машину. Пожежа почалася вночі, у той час сім’я постраждалих вже спала. Чоловік розбудив їх і вивів на вулицю.

В потрібний час у потрібному місці Олексій Кімяев виявився, можна сказати, випадково. Разом з дружиною та старшим сином він приїхав в гості до батьків і вже збирався додому, коли в районі десятої години вечора по сусідству загорівся дерев’яний будинок.

“Прогрівати пішов машину і побачив заграву ззаду. Забіг додому, кажу дружині – викликай пожежників. Син за мною вибіг і ми стали будити господиню палаючого будинку”, – поділився спогадами Олексій Кімяев.

Вогонь в цей час вже охопив всю веранду. У будинку знаходилися дев’ять осіб – Олександра Ібрахімова і вісім її дітей. Старшій дочці – 11 років, молодшому нещодавно виповнилося півроку. Всі вже спали.

“Вони стоять і нічого не розуміють. Маленьких дітей Антон загортав у ковдру і виносив, а яких побільше – під пахву і бігом з дому. Перетягувати через дорогу в інший будинок”, – продовжив свою розповідь Олексій.

Так, до приїзду пожежників, він з сином винесли з палаючої будівлі всіх дітей і навіть встигли врятувати частину майна. Ібрахімови прожили в цьому будинку два роки. Будинок дала селищна адміністрація. На даний момент багатодітна сім’я розмістилася у сусідів. Люди досі не можуть відійти від шоку і дякують рятівникам.

“Якби не розбудили, ми б всі згоріли, бо всі сплять вже в селі”, – сказала Олександра Ібрахімова.

Сам Олексій Кімяев, який майже 20 років відпрацював електромонтером, вважає, що нічого героїчного у його вчинку немає. Коли рятуєш людей, про високі матерії просто не думаєш. “Так всі зробили б! Всі думки були тільки про те, аби врятувати дітей, про геройський вчинок не думалося”, – сказав Олексій Кимяєв.

Що стосується погорільців, то їм готові тимчасово виділити нову квартиру в селі. В’їхати туди сімейство Ібрахімових планує після завершення ремонту.

За матеріалами Вести.ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.