Новини політики. 6 грудня. Українська партія «Батьківщина» могла б підвищити свій рейтинг, використовуючи практику російської «Єдиної Росії».

Поради для "Батьківщина"

Організація праймеріз і активне включення в свої виборчі списки відомих особистостей.

Таку думку висловив голова Центру політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко на прес-конференції в Києві, передає ГолосUA.

За словами Фесенко «Єдина Росія» зробила спробу політичної модернізації. І хоча, як зазначив політолог, не зовсім вдалу, але навіть спробувала використовувати справжні технології, які повинні були б підтвердити прозорість виборів і створити ілюзію вибору.

«Праймеріз … Проблема в тому, що грають в імітацію праймеріз. Але для нашої опозиції зараз це стало б шансом використовувати реальну технологію», – зазначив політолог.

У той же час, як підкреслив  Фесенко, якщо українська опозиція спробує лише зімітувати праймеріз, вона втратить ще більше, ніж «Єдина Росія» на виборах до Держдуми.

«Наприклад, як для «Батьківщини» – це стало б реальним виходом. Лідер у в’язниці, реального лідера немає і це стало б способом повернути хоч частину виборців, а також використовувати демократичну технологію», – пояснив експерт.

У той же час Фесенко висловив сумнів, що «Батьківщина» піде на такий крок.

Також політолог назвав ще одну технологію, яка допомогла партії влади в РФ додати собі рейтингу серед виборців. За словами Фесенко в Росії дуже активно у виборчі списки партії включають відомих людей.

«Технологія популярних людей. У списках «Єдиної Росії» ви побачите масу відомих людей. На порядок більше, ніж в Україні. У нас ця технологія працює дуже слабо », – зазначив Фесенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.