Новини України. 11 грудня. На конгрес Європейської народної партії Євгенія Карр приїхала замість відомої мами.

Євгенія перефарбувала своє каштанове волосся в блонд

Тепер дочку Тимошенко не відрізнити він самої Юлії Володимирівни. Крім схожості в рисах обличчя, Євгенія змінилась, перефарбувавши своє каштанове волосся в блонд. З таким же кольором волосся ось вже більше семи років ходить сама Леді Ю. І Євгенії до образу матері залишився всього один крок – заплести її фірмову косу-вінець.

“Я про таке і не думала. Я просто перефарбувалася. Це моя особиста справа. А на маму я була схожа завжди. Ніякого наслідування її образу у мене немає”, – виправдовується Євгенія.

У новому “світлому образі” дочка Тимошенко постала на конгресі Європейської народної партії, куди приїхала замість матері. І там же Євгенія Олександрівна говорила такі ж полум’яні промови, як любить Юлія Володимирівна. Нагадавши європейцям про радянське минуле України і попросивши ЄС підтримати українську євроінтеграцію, вона зірвала овації.

Причому світлий колір волосся – не єдине перетворення Євгенії. Також вона змінила своє вбрання. Як і її мама, стала надягати строгі, але з кокетливими оздобленнями костюми та сукні. Хоча раніше ходила в шкіряних куртках-косухах і в рваних джинсах.

“Що б Женя не говорила, а все це не випадково, – упевнений політолог Вадим Карасьов. – Врахуйте, що в жовтні у нас парламентські вибори в Раду і комусь треба очолити партійний передвиборчий список БЮТ у зв’язку з ув’язненням Юлії Володимирівни. Для самої екс-прем’єрки краще, щоб це зробив хтось із її родичів. Мабуть, чоловік не погодився, і цю місію на себе взяла донька. Якщо і вона відмовиться, то БЮТ зникне, його знищать колишні соратники Тимошенко.

Варто нагадати, що Юлія Володимирівна друге своє сходження на політичний Олімп почала саме зі зміни іміджу. Це було в 2001 році після звільнення з Лук’янівського СІЗО. На волі вона заплела косу навколо голови, а з часом перефарбувала волосся і стала білявкою.

За матеріалами Комсомольская правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.