Новини України. 18 грудня. Після привітання Юрія Луценка з Днем народження форму святкування Нового року виберуть пізніше.

Олесь Доній
Доній хоче підтримати Луценка гумором

“Коли був День народження Луценка, акція готувалася конспіративно. Були деякі депутати, представники громадськості, кілька представників МВС. Ми вивісили великий банер з фото Юри з написом” Боріться і поборете “, – розповів депутат Олесь Доній, передає ЛігаБізнесІнформ.

“Акції можуть бути різноманітні. У Юри гарне почуття гумору. Тому треба зробити для привітання щось з гумором”, – додав він.

Доній також зазначив, що “підтримка – не тільки привітання”.

“Те, що люди звертають на це увагу, це теж форма підтримки. І прийти до Юри до суду, просто побачити і показати, що ти серед тих, хто стоїть пліч-о-пліч, це теж підтримка”, – вважає він.

“Я ходжу на суд. Більшість колишніх соратників перебігли на іншу сторону. Юра це бачить. Люди, яких він привів, поперебегалі. Я думаю, Юрій переосмислив деякі моменти, зокрема, критерії відбору соратників. Але є люди, які ходять на підтримку Юри . Їх небагато, але вони є. Є депутати з інших фракцій. У наш час не так багато людей, які вміють виявляти солідарність”, – сказав Доній.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.