Новини України. 11 грудня. У Донецьку голодуючим чорнобильцям місцева влада пропонує згорнути акцію протесту взамін на повну компенсацію відсутніх пенсійних виплат за листопад-грудень поточного року.

Місцева влада пропонує згорнути акцію протесту взамін на повну компенсацію за листопад-грудень

Як повідомив один з членів ініціативної групи протестуючих чорнобильців Володимир Сумароков, сьогодні до них в наметове містечко приїхав заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Фомін з пропозицією погасити борг по пенсіях за два місяці – листопад і грудень.

“Він запропонував згорнути акцію, а натомість керівники акції та учасники голодування отримають недоотримані пенсійні виплати за листопад і грудень 2011 року”, – сказав чорнобилець.

За його словами, “ми пропонуємо інший варіант: якщо держава не в змозі виплачувати пенсії, нехай обласна рада на сесії приймає рішення, і нехай пенсії, визначені рішенням суду, виплачують з обласного бюджету. А як вони з Києвом будуть ці питання розрулювати, нам все одно. Але виплати для всіх, а не окремим людям. Або всім, або нікому”.

Сумароков пояснив, що в акції “у нас крім голодуючих була група підтримки, які щодня приходили, вони по здоров’ю або з інших причин не брали участь у голодуванні, але з нами стояли, і ми їх кинути не можемо. Наша позиція така”.

За словами чорнобильця, Фомін пропонує компенсації близько 100 учасників акції, і поки виплати за листопад-грудень. “Вони хочуть, щоб було прийнято рішення зараз, а ми говоримо, що нам поспішати нікуди”, – заявив Сумароков, зазначивши, що переговори ще не закінчені.

За матеріалами Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.