Новини України. 11 грудня. У Донецьку чорнобильці, які беруть участь в акції протесту біля будівлі обласного управління Пенсійного фонду, заявляють, що їх утискає міліція.

Чорнобильці заявляють, що їх утискає міліція

Про це сказав член ініціативної групи чорнобильців Володимир Сумаруков.

За його словами, «учора весь день співробітники міліції нас тероризували: просили, щоб ми написали пояснювальні, що кожен з нас ображав працівників управління Пенсійного фонду».

«Виконувач обов’язків начальника управління Пенсійного фонду України у Донецькій області (Олег Ватулін) написав заяву на ім’я начальника міліції, що ми ображали працівників Пенсійного фонду, які виходять з будівлі кожні дві години і роз’яснюють наше щастя: що 100 рублів набагато краще отримувати, ніж 1000 рублів, – пояснив чорнобилець. – І працівники міліції проводили слідчі дії».

Володимир Сумаруков зазначив, що 9 грудня в наметовому містечку перебувало близько 300 – 400 чоловік, які говорили про працівників Пенсійного фонду «все, що думали, тут приховувати нічого».

«Але найголовніше – ми просили: навіщо ви знущаєтеся з нас? Якщо ви працівники Пенсійного фонду, то приймайте людей у приміщенні, у кабінетах фонду, не бродіть серед нас, не збурюйте людей. А вони ображаються», – сказав Сумаруков.

За його словами, співробітники міліції пообіцяли «по кожному протоколу порушити справу і накласти мінімальний штраф 170 гривень», але учасники акції відмовилися підписувати протоколи.

Чорнобильці розпочали акцію протесту під стінами обласного управління Пенсійного фонду в Донецьку 15 листопада. Вони вимагають виконання судових рішень про виплату пенсій.

За матеріалами Радіо Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.