Новини України. 5 грудня. На даний момент сформовано 14 потягів, які в найближчий тиждень визначаться на найбільш затребувані напрями.

До Нового року "Укрзалізниця" призначила додаткові поїзди

Про це повідомляє Сегодня.

Про це повідомила керівник прес-центру Укрзалізниці Олена Лизунова. Поки точно невідомі ні маршрути, за якими поїдуть додаткові потяги, ні коли почнуть продавати на них квитки.

За словами Лизунової, це будуть карпатський і кримський напрямки, причому поїзди призначать не тільки з Києва, а й з великих облцентрів. Торік, наприклад, «Укрзалізниця» призначила в сторону Карпат три додпоїздів з Києва та по одному з Донецька та Харкова на 29 грудня – 9 січня.

Проте цього року залізничники побоюються, що через аномально теплу зиму в Карпатах може не випасти сніг, почнеться масова здача квитків, і Укрзалізниця понесе збитки, адже скасувати рейси не вийде, навіть якщо вагони поїдуть напівпорожніми.

Квитки на додаткові потяги будуть продаватися не відразу. «Якщо викинути квитки на всі додпоїзди відразу у вільний продаж – їх знову «змиє хвилею», як і кілька тижнів тому, – каже Лизунова. – Тому ми запрошуємо до співпраці туркомпанії, щоб вони бронювали і викуповували у нас квитки під організовані тури».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.