Новини культури. 8 грудня. Завершилося голосування щодо претендентів на включення до Зали слави рок-н-ролу в 2012 році.

Зал слави рок-н-ролу

На церемонії 14 квітня в Клівленді, штат Огайо цієї честі удостояться Guns N ‘Roses, Beastie Boys і Red Hot Chili Peppers.

У Зал слави рок-н-ролу також будуть введені співак Донован (Donovan) і група The Small Faces (The Faces), в якій свою кар’єру починали Род Стюарт і гітарист The Rolling Stones Ронні Вуд. Крім того, посмертно в Зал слави буде введена співачка Лора Ніро (Laura Nyro).

Для Beastie Boys церемонія повинна стати першою появою на публіці після прес-конференції 2009 року, на якій соліст групи Адам Яух (Adam Yauch) оголосив, що хворий на рак.

Вокаліст Guns N ‘Roses Ексл Роуз (Axl Rose), який звільнив свого часу весь оригінальний склад команди, вже зізнався, що не цілком уявляє собі, ким саме група буде представлена на церемонії і висловив сумнів у необхідності участі.

Згідно з правилами, музикант має право потрапити в Зал слави не менш ніж через 25 років після того, як вийшла його перша стаття.

У 2011 році новими членами Залу слави рок-н-ролу стали Еліс Купер (Alice Cooper), Том Вейтс (Tom Waits), Ніл Даймонд (Neil Diamond), Дарлін Лав (Darlene Love) і Доктор Джон (Dr. John).

Джерело openspace.ru 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.