Новини України. 15 грудня. До учасників безстрокової акції протесту чорнобильців у Львові, які розбили наметове містечко біля будівлі Львівської ОДА, приєдналися представники чорнобильських організацій Луганської області.

З Києва до Львова виїжджають чорнобильці Луганщини

Про це повідомив учасник акції протесту у Львові, співголова Громадянського руху «Вперед!» Руслан Секела.

«З Києва до Львова виїжджають чорнобильці Луганщини, які 14 грудня брали участь у мітингу чорнобильців біля Кабінету міністрів України. Вони мають намір підтримати акцію чорнобильців Львівщини та приєднаються до їх безстрокової акції. Вони хочуть встановити свій намет від чорнобильців Луганщини поруч з п’ятьма наметами чорнобильців Львівщини», – сказав він.

У свою чергу голова Благодійного фонду «Діти Чорнобиля Львівщини» Валентина Буренок зазначила, що акція протесту чорнобильців у наметовому містечку біля будівлі Львівської ОДА триває, і поки її учасники не мають наміру її припиняти до задоволення своїх вимог про виконання судових рішень щодо належних виплат чорнобильцям.

Нагадаємо, з 6 грудня біля будівлі Львівської ОДА триває безстрокова акція протесту представників чорнобильських організацій Львівщини, до яких приєдналися представники ГР «Вперед!» На площі біля ОДА в даний час встановлено п’ять наметів, в яких цілодобово перебуває від 5 до 15 учасників акції.

За матеріалами Фокус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.