Новини політики. 7 грудня. Президент України Віктор Янукович днями підпише новий закон про вибори народних депутатів.

Янукович днями підпише новий закон про вибори народних депутатів

Про це повідомив представник президента у Верховній Раді, народний депутат від Партії регіонів Юрій Мірошниченко.

За його словами, затримка з підписанням цього документа відбулася не з вини президента. «Не намагайтеся в цьому звинувачувати президента, бо в адміністрацію президента надійшов цей закон тільки у п’ятницю (2 грудня)», – заявив Мірошниченко.

«Якщо говорити про інститут президента, адже це не тільки фізична особа, то це ті служби, які має пройти візування будь-якого документа, який йде на підпис президенту. Процедура ця проведена в прискореному режимі, і найближчим часом ми отримаємо підписаним цей закон», – сказав представник Януковича.

Крім того, Мірошниченко повідомив, що незабаром Янукович підпише прийнятий закон про декриміналізацію економічних злочинів. «Власне він теж довгий час перебував у Верховній Раді, недавно він зайшов до адміністрації, зараз працюють служби, ви знаєте, це президентський законопроект…», – уточнив він.

«Ми сподіваємося, що найближчим часом, і він буде підписаний», сказав політик, додавши, що на нараді в адміністрації було дано доручення, готувати на підпис обидва ці закону. «І якщо є якісь застереження, то негайно подати їх в служби адміністрації, для того щоб ми не затримували ці закони», – підкреслив Мірошниченко.

Нагадаємо, 17 листопада Верховна Рада України прийняла закон, згідно з яким вибори народних депутатів проводитимуться за змішаною системою (50% – за партійними списками і 50% – по мажоритарних округах), з прохідним бар’єром у 5% і без участі блоків.

За матеріалами Фокус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.