Новини України. 11 грудня. У службі швидкої допомоги будуть створені додаткові робочі місця для операторів “Системи 112”.

На систему "112" у шести областях потрібно 450 мільйонів гривень

Про це розповів начальник Управління медичного забезпечення з питань створення і впровадження “Системи 112” МНС України Ростислав Валіхновський.

“Наразі будуть встановлені додаткові робочі місця в службі 103, вони будуть виділені виключно під потік дзвінків 112, інших дзвінків вони не прийматимуть. Через те не буде такого формату роботи, щоб один одному заважав. Так роблять за кордоном, так робимо ми”, – сказав спеціаліст МНС.

Єдину картку виклику з описом ситуації, яка висвічуватиметься на моніторі диспетчерів, бачитимуть і фахівці 112, і екстреної служби. Таким чином, у команди реагування буде більше часу для того, щоб оперативно вжити заходів.

“Є єдиний протокол роботи диспетчера і оператора, він представляє собою чітку, жорстку систему управління знаннями та інформацією. Там вказано, які сили та засоби треба висилати на місце події, яким службам треба подзвонити, які служби треба додатково підключити, це все єдина система”, – Валіхновський.

Як повідомлялося, на систему “112” у шести областях потрібно 450 мільйонів гривень.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.