Новини технологій. 6 грудня. Компанія Enmac розробила телефон Enmac MQ710, призначений для правовірних мусульман.

Телефон Enmac MQ710 призначений для правовірних мусульман

У пам’ять апарату завантажений текст Корану арабською мовою та його переклад ще на 29 мов, включаючи російську, а також аудіокнига з Кораном і збірники хадисів (оповідань про вчинки і вислови пророка Мухаммеда).

Крім того, Enmac MQ710 пропонує ще кілька програм, які, як вважають розробники, будуть корисні мусульманам. Програма Qibla Compass вказує, в якій стороні знаходиться Мекка (до неї мусульманин повинен звертати обличчя під час молитви). Програма Zakat Calculator обчислює розмір закята (обов’язкового податку на майно на користь нужденних). Hajj Guide містить інструкції про те, як правильно здійснювати хадж, а Tasbeeh Counter замінює чотки при молитві.

На сайті виробника також повідомляється, що під час здійснення намазу телефон автоматично переходить у беззвучний режим.

Апарат обладнаний 2,8-дюймовим сенсорним екраном з роздільною здатністю 240 на 320 пікселів і може працювати з двома SIM-картами. У ньому є FM-приймач і камера з функцією запису відео. Ціна на Enmac MQ710 становить 499 малайзійських рінггітів або близько 160 доларів.

Крім телефонів, Enmac випускає інші пристрої для мусульман, у тому числі плеєри, нетбуки та читалки. На кожен пристрій завантажений Коран – у вигляді аудіокнижки або в текстовій версії.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.