Новини України. 22 грудня. За тиждень до Нового року  у маленьких українців запитали , що вони хочуть отримати в подарунок від Діда Мороза.

Діти просять у Діда Мороза розумного президента

Учні другого і третього класів однієї зі столичних шкіл написали свої побажання, а журналісти Сегодня пообіцяли, що Дід Мороз обов’язково прочитає їх і виконає замовлення. Дітки, які, як виявилося, не сумніваються в існуванні новорічного чарівника, з ретельністю продумували свої прохання…

«Я хочу, щоб Дід Мороз здійснив мою мрію і подарував магазин іграшок», – написав другокласник Денис. А ось його однокласник Артем написав, що «все життя мріяв про набір юного техніка». Дівчата з цього ж класу хочуть не тільки ляльок, а й самих справжніх фей в подружки.

«Я хочу фею і поїхати з батьками в подорож Україною», – просить Настя. А її однокласниця Софія у Діда Мороза просить здоров’я і гарненьку ляльку.

Цікаво, що більшість дівчаток і хлопчиків з третього класу насамперед попросили у Діда Мороза, щоб їх батьки ніколи не сварилися і їх не лаяли.

«Дорогий Дід Мороз! Я тебе благаю, допоможи мені, щоб мама і тато не сварилися і мене не сварили. А хочу я мобільний телефон з зарядкою і навушниками, спортивну форму та парфуми зі смаком малини», – написала третьокласниця.

«Мама хоче собі мобільний телефон. Їй 37 років, вона гарна і щаслива», – попросила інша дитина з цього ж класу.

Серед маленьких школярів є й такі, хто написав Морозу цілий список бажань:

«Щоб я була слухняною, щоб у тата був гарний зір. А моя мама хоче собі хороші чоботи, але в неї мало грошей. Папі – кейс з грошима, а собі хочу іграшку – цілий набір поні», – поділилася своїм бажанням інша третьокласниця.

Не обійшли стороною і дітки питання державної ваги.

«Щоб у нашій країні був добрий, розумний президент, а всі мої родичі заробляли тисячі», – загадала ще одна дитина з третього класу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.