Новини спорту. 14 грудня. Чудо було близько: “Динамо” не вдалося пройти до плей-офф Ліги Європи після матчу в Києві проти “Маккабі”: гра завершилася внічию 3:3.

"Динамо" прощається з Європою

Нагадаємо, кияни повинні були вигравати з різницею в чотири голи. Але використати свій найменший шанс їм не вийшло.

У першому таймі “Динамо” вдалося забити два м’ячі у ворота суперника: відзначилися Гусєв та Алмейда. У паралельному матчі, де “Бешикташ” вдома програв “Сток Сіті”, все складалося на користь динамівців.

Проте в другому таймі все перевернулося з ніг на голову. Ще на початку другої половини суддя показав червону картку Алмейді. Ізраїльтяни, довго не думаючи, скористалися більшістю і забили гол киянам на 49-ій хвилині. Пізніше суддя ще більше полегшив гру “Маккабі” і за друг жовту картку вигнав захисника Хачеріді (56-та хвилина).

Ізраїльські футболісти вирішили, що мають всі шанси перемогти “Динамо” в Києві і забили ще два голи. Кияни тим часом закривали “дірки” на полі, де бракувало двох гравців. Від поразки “Динамо” врятував гол Гусєва на 80-ій хвилині.

Тому кияни прощаються з європейською весною. Ще й “Сток Сіті” програв “Бешикташу” в Туреччині 3:1 (“Динамо” потрібно було, щоб англійці вигравали цей матч). Гравці “Стоку” також грали в меншості.

Динамо – Маккабі – 3:3 (2:0).

Голи: Алмейда (11), Гусєв (17, 80) – Веред (49), Атар (62), Даббур (75).

Вилучені: Алмейда (47), Хачеріді (56).