Новини України. 23 грудня. Народний депутат, член фракції “БЮТ-Батьківщина” Володимир Яворівський назвав спікера парламенту Володимира Литвина шулером.

Володимир Яворівський
Яворівський назвав Литвина шулером

“Вчора під час прийняття бюджету було скоєно невелике шулерство. І мені дуже прикро, що це зробив голова українського парламенту”, – заявив Яворівський.

“У Верховній Раді вже півтора року лежить мій законопроект щодо звуження пільг депутатів. Цей законопроект багатостраждальний… Я просив щоразу на Погоджувальній раді поставити цей законопроект, оскільки на сьогоднішній день ми маємо феодальні пільги… Тому вчора з голосу було заявлено про те, що скорочуються депутатські пільги, але тільки лише на один рік. То чому не поставили мій законопроект? Ми не голосували за Держбюджет на 2012 рік тому, що Володимир Михайлович (Литвин – ред.) поставив це в одному пакеті, під вибухові пакети, я б його так назвав . Я хочу, щоб усі знали – наша фракція за реальне скорочення депутатських пільг. Тому, Володимир Михайлович, на наступній сесії ми доб’ємося, щоб ви поставили цей законопроект на голосування”, – експресивно заявив Яворівський.

У свою чергу спікер парламенту Володимир Литвин підтвердив, що, дійсно, бюджетом припиняються пільги для депутатів лише на рік.

“З такими гучними криками рішення не буде прийнято ніколи. Тому вчора я запропонував Верховній Раді зупинити ці пільги на рік. Прийдуть більш розумні – нехай приймають рішення. Я єдине, що не зробив, чесно скажу, що депутати, які мають пенсії і оформили їх , а зараз починають боротися проти пільг, а оформили собі великі пенсії, я шкодую, що не запропонував зробити пенсії такі, як людям. Бо пооформляли собі пенсії і починають боротися за народ”, – сказав він.

“Ви скажіть спасибі, що це зробили, щоб люди перестали плювати на Верховну Раду хоча б у цьому плані. А ви виходите і робите заяви. Побійтеся Бога, вхопили те, що можна було вхопити, а тепер починаєте моралізаторством займатися”.

Джерело  MIGnews.com.ua 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.