Новини України. 8 грудня. Депутати відхрестились від потужних ігрових ноутбуків і перевели стрілки на секретарів.

Для чого секретаріату "геймерські" ноутбуки?

Дорогі та потужні ноутбуки, які нещодавно український парламент закупив за понад 8 млн гривень, будуть у користуванні не депутатів, а секретаріату, повідомив голова парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

“Я точно можу сказати, що депутати нинішнього скликання цими комп’ютерами не скористаються. Рішення це було в рамках розподілу коштів, наскільки ми потім розбиралися, в травні було проведено комітет, потім була проведена тендерна процедура і були придбані комп’ютери. Коли я задав питання парламенту з даної теми, вони мені відповіли, що більша частина цих комп’ютерів купується для працівників секретаріату Верховної Ради, оскільки 2006 року не оновлювався парк комп’ютерів, і він застарів”, – заявив Єфремов.

Наразі достеменно невідомо, для чого секретаріату, який зазвичай займається паперовою роботою, потужні комп’ютери, на яких можна навіть грати у сучасні, досить вимогливі до параметрів ігри. Адже для того, щоб запустити редактор текстів, таблиць, чи інтернет-браузер достатньо було б ноутбука середньою вартістю близько 4-5 тисяч гривень.

Нагадаємо, Управління справами апарату Верховної ради за результатами тендерів 21 і 24 листопада уклало низку угод на придбання товарів та послуг на загальну суму 8,61 млн грн. ТОВ “КПІ-Сервіс” обрано постачальником 485 ноутбуків на загальну суму 5,49 млн. грн. Кожен комп’ютер вартістю 11,3 тис грн має оперативну пам’ять не менше 4 Гб і діагональ монітора 23 дюйми.

В інтерент-магазинах за такі суми найчастіше купують не “друкарські”, а геймерські ноутбуки.

Джерело Комментарии 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.