Новини політики. 23 грудня. Останнього пленарного дня Верховної Ради на свято до народних депутатів прийшов Дід Мороз.

Дідом Морозом на ранку у депутатів став народний депутат від фракції Партії регіонів Іван Вернидубов

Наряд Діда Мороза був традиційним, в руках у парламентського Діда Мороза був мішок з подарунками, а в іншій руці -1,5 м посох.

Під час ранкового засідання Дід Мороз зайшов до сесійної зали і звернув на себе увагу прем’єр-міністра України Миколи Азарова та всіх нардепів, на обличчях яких з’явилася усмішка.

На уточнююче питання журналістів, мовляв, ми вас не впізнали, назвіть своє ім’я, Дід Мороз відповів: «Я не простий Дід Мороз, я б сказав – депутатський Дід Мороз. Я не з порожніми руками прийшов до парламенту, а з подарунками».

Однак показати журналістам, що у нього в мішку, Дід Мороз відмовився.

«Я сьогодні працюю за сумісництвом, мені дозволили», – сказав Дід Мороз, зазначивши, що гроші з зарплати за таку нетрадиційну діяльність вираховувати в нього не будуть.

«Уряд мене побачив і зрадів, що я з мішком прийшов, я побачив, що відразу ж голова уряду дав команду довідатися, що там у мене в мішку. Може воно стане в нагоді, так що – все в порядку», – сказав Дід Мороз.

У той же час називати своє ім’я Дід Мороз відмовився.

Також настирливі журналісти вирішили поцікавитися, чи немає бажання у Діда Мороза стукнути когось цим посохом, на що він відповів: «Він (посох) у мене знаєте який був – царський».

Як стало відомо, Дідом Морозом на ранку у депутатів став народний депутат від фракції Партії регіонів Іван Вернидубов.

За матеріалами НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.