Новини світу. 9 грудня. Фото. Рецепт Coca-Cola змінив прописку: компанія помістила його в сховище музею, в якому відвідувачі зможуть дізнатися про секретну формулу напою.

Рецепт "Коли" помістили в музеї в Атланті

Відвідувачі музею “Світ Кока-Коли” (World of Coca-Cola) в Атланті зможуть дізнатися більше про історію 125-літнього бренду і, як відзначають в самій компанії, вперше за весь цей період люди зможуть побачити сховище, де знаходиться “секретна формула”, яка міститься у кожній пляшці “Коли”. Рецепт перевезли вперше за 86 років.

Таємничий сироп Coca-Cola у 1886 році винайшов доктор Джон С. Пембертон. З того часу формулу знали лише декілька осіб, але її ніхто не записував на папері. У 1891 році одноосібним власником прав компанії став бізнесмен і фармацевт Аса Кандлер, але в 1919 році Ернест Вудраф та група інфвесторів викупили компанію в його сім’ї. Вони удосконалили документацію, в якій зберігалася секретна формула напою. Для купівлі компанії, інвестори взяли позику у банку. Рецепт зберігався в сховищі Guaranty Bank в Нью-Йорку до 1925 року, поки компанія повністю виплатила позику.

Тоді Вудраф забрав рецепт назад до Атланти в Trust Company Bank (сьогодні SunTrust). Там він зберігався до сьогодні поки не потрапив до музею World of Coca-Cola.

Сьогодні компанія Coca-Cola замість одного напою в 1886 році, має близько 500 брендів по всьому світу. Напій можна купити у 200 країнах світу. Сьогодні в світі продається 1,7 мільярдів пляшок Coca-Cola в день. У 1886 році продавалося 9 пляшок в день.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.