Новини України. 3 грудня. Чорнобильці продовжують голодування в Маріїнському парку напроти будівлі Кабміну, обстановка в таборі спокійна.

На тротуарі стоїть коробка, куди всі бажаючі кидають купюри

У Маріїнському парку перебувають декілька десятків чорнобильців. За словами учасників акції, до них приєдналися кілька людей, які спеціально приїхали з Луганська та інших міст східної України.

“Точної кількості голодуючих зараз не назву, прибулі люди зараз пишуть заяви і будуть приєднуватися до голодування”, – повідомив один з учасників акції.

Чорнобильці кажуть, що ніч пройшла спокійно. До них ніхто не приходив. На питання, як почувають себе голодуючі, учасники акції кажуть, що у деяких “скаче тиск”. “П’ємо таблетки і цим рятуємося”, – сказав один з чорнобильців.

Час від часу до них підходять кияни. “Іноді приносять теплі речі, окріп, чай і каву”, – кажуть чорнобильці.

Люди також приносять гроші для учасників акції. На тротуарі стоїть картонна коробка, куди всі бажаючі кидають купюри.

Всі ці дні поряд з табором голодуючих вартує міліцейський УАЗик, забезпечений перископом, із закріпленими на ньому відеокамерами. Правоохоронні органи фіксують все, що відбувається в парку. Також в парку, як і раніше, стоять кілька автобусів зі співробітниками міліцейських спецпідрозділів.

При цьому в парку не видно автомобіля “швидкої допомоги”.

Напередодні підприємці з громадянського руху “Вперед” купили за свої гроші і привезли в парк генератор і нагрівальні лампи, проте співробітники “Беркута” не пропустили цей вантаж в парк.

За словами співробітників правоохоронних органів, які чергували в парку, акція проходить без інцидентів.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.