Новини здоров’я. 22 грудня. Доведено, що любителі вина володіють міцнішим здоров’ям, ніж ті, хто віддає перевагу іншим спиртним напоям.

вино
Любителі вина частіше мають вищу освіту і більш високий рівень доходу

Тепер це пов’язують не тільки з корисними властивостями червоного винограду, але і зі способом життя, який асоціюється з пристрастю до вина.

Любителі вина частіше мають вищу освіту і більш високий рівень доходу, харчуються корисною їжею і займаються спортом, а також володіють іншими характеристиками, що сприяють здоров’ю та довголіттю.

Як показав аналіз цілого ряду досліджень на тему користі вина для здоров’я, насправді велика частина корисного ефекту цього напою пояснюється саме факторами способу життя, властивими тим, хто любить вино більше за інші напої.

Інші експериментальні роботи неодноразово показували, що поліфеноли та інші речовини, що містяться у вині та деяких сортах пива, володіють незалежним захисним ефектом від факторів ризику розвитку серцево-судинних захворювань.

Таким чином, однозначної думки з приводу того, чи корисне вино в порівнянні з іншими алкогольними напоями, чи ні, не існує, адже більшість досліджень засновані не на порівняльних властивості вина, пива і міцних напоїв, а на порівнянні людей, які віддають перевагу ті чи інші напої.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.