Новини науки. 13 грудня. Зауваження чоловіків про жінок, які можна прочитати у чоловічих журналах дуже схожі до висловлювань маніяків і гвалтівників.

Чоловіки говорять про жінок, як сексуальні маніяки

У ході експерименту британські вчені показували чоловікам 18-49 років цитати з популярних чоловічих журналів, а також вирізки з опитувань гвалтівників. Хоча за своїм змістом ці висловлювання про жінок були схожі, більшість чоловіків брали точку зору гвалтівників. Якщо чоловіків ставили до відома щодо джерела цитат, вони не бажали мати нічого спільного зі злочинцями і підтримували висловлювання чоловічих журналів, проте, якщо їх обманювали, їм більше імпонувала точка зору гвалтівників.

Коли висловлювання показували жінкам і просили їх оцінити, які з них є найбільш образливими, виявилося, що цитати чоловічих журналів зачіпають жіноча гідність більше, ніж репліки гвалтівників.

Психологи вважають, що сексуалізація жінок в засобах масової інформації може бути небезпечною, і це явище необхідно припиняти.

«Ми не сноби і не скромники, бажаючі позбавити молодь інформації про секс. Однак молодим хлопцям буде простіше підготуватися до любові і повноцінних відносин, якщо їх ставлення до жінок буде нормальним, а не подібним з думкою сексуальних маніяків», – відзначають дослідники.

Джерело ЗдравоЕ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.