Новини здоров’я. 26 грудня. Згідно з опитуваннями, майже третина чоловіків не наважуються повідомити їй про необхідність скинути зайву вагу, в той час як лише 10% жінок соромляться поговорити про це зі своїм чоловіком.

Кожна людина переживає з приводу чиєїсь зайвої ваги

Чоловіки бояться натякнути своїм дружинам і подругам про те, що їм пора схуднути, набагато більше, ніж жінки своїм коханим.

Хоча жінки більш відкрито говорять чоловікам про їхні проблеми з вагою, все відбувається навпаки, коли мова заходить про кращих друзів. Майже чверть жінок насилу зважилися б дати своїй подрузі пораду схуднути. Серед чоловіків почуття одне одного бояться поранити тільки 8%.

Окрім іншого, опитування, поведене американським Національним форумом з питань ожиріння, показав, що кожен респондент переживає з приводу чийогось зайвої ваги. 95% опитаних зізналися, що їх близька людина може стати жертвою серйозних проблем зі здоров’ям, якщо не схудне. 31% розповіли, що бояться поранити його почуття або спровокувати негативну реакцію.

«Безумовно, важко підняти таке делікатне питання, як надмірна вага, однак якщо ви дійсно дбаєте про людину, ви повинні допомогти їй уникнути ризику, пов’язаного з ожирінням», – підкреслюють експерти.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.