Новини України. 15 грудня. У 2011 році на ремонт державних об’єктів в елітному районі Конча-Заспа під Києвом, де мешкають багато представників політичного еліти Україна, з бюджету виділено майже 60 млн. грн.

Чиновники себе не обділили

На ремонтні роботи в санаторії “Конча-Заспа”, а також в будинку відпочинку “Пуща-Водиця” (обидва підприємства знаходяться на балансі Державного управління справами при президенті) в 2011 році було виділено 54,1 млн. грн, пише “Дело” з посиланням на дані “Вісника державних закупівель”.

За ці гроші зробили капітальний ремонт харчоблоку та фізіотерапевтичного відділення санаторію “Конча-Заспа”, а також реконструкцію будинку №21 будинку й котельні бази відпочинку “Конча-Заспа”.

Ще близько 4 млн. грн. в цьому році влада витратила на очищення озера Конча в районі Конча-Заспа.

Таким чином, загальна сума витрат з держбюджету на будівельно-ремонтні роботи в елітному селищі склала приблизно 58 млн. грн.

Відзначимо, що на ремонт центральної лікарні Києва з бюджету виділили 46 млн. грн. Будівництво обласної дитячої лікарні у Черкасах – 28 млн. грн., розробку проектно-кошторисної документації та інженерної підготовки будівельного майданчика на території Національної дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит” у Києві – також 28 млн. грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.