Новини здоров’я. 13 грудня. Чим би ви пожертвували, якби вам запропонували схуднути на 5 кілограмів в одну мить?

Мобільний телефон для багатьох набагато важливіший красивої фігури

Своїм інтимним життям, інтернетом, кавою або мобільним телефоном? Відповіді, отримані в ході опитування, здивували дослідників.

Опитування за участю 2 300 осіб, більшість з яких були жінками, показало, що мобільний телефон для багатьох з них набагато важливіший красивої фігури. Так, близько 64% ​​опитаних зізналися, що не віддали б свій мобільник ні на один день заради схуднення. 70% не погодилися відмовитися від інтернету. Більш того, засоби комунікації найчастіше є важливішими, ніж секс. Приблизно третина респондентів відповіли, що готові позбавити себе радощів інтимного життя на цілий місяць, якщо б змогли схуднути на 5 кілограмів.

65% згодні бігати півтора кілометра кожен день, якщо отримають гарантію, що це допоможе їм схуднути. Майже половина відмовляться заради цього від кофеїну, а 37% раді пожертвувати одним прийомом їжі в день. Більше 30% заплатили б за схуднення $ 500, а ще 10% відклали б своє весілля або іншу важливу подію у своєму житті, щоб мати можливість схуднути.

Інше опитування за участю чоловіків підтвердило, що чоловіки, на відміну від жінок, цінують секс більше своєї фігури. 70% чоловіків не відмовилися б від сексу ні за яку нагороду, 21% пішли б на утримання протягом місяця, 5% змогли б прожити без сексу заради схуднення пів року, і лише 3% відмовились би від ліжка на рік, щоб скинути 5 кілограмів .

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.