Новини України. 29 грудня. З учорашнього дня Леонід Черновецький вільний.

Айвазова хотіла відновити відносини з чоловіком

Печерський суд прийняв рішення розвести мера з дружиною Аліною Айвазовою, повідомляє Сегодня.

Саме подружжя на засідання не з’явилося, а Айвазова надіслала листа, в якому просила ще раз відкласти розлучення. Вона написала, що зараз знаходиться в Європі і проходить курс лікування. І на новорічні свята, коли у сім’ї буде привід зустрітися, вона спробує відновити відносини з чоловіком.

Проте суддя Галина Супрун, яка, до речі, свого часу не прийняла плівки Мельниченка як докази у справі Кучми, таки вирішила розвести подружжя. Для цього їй знадобилося 40 хвилин на роздуми.

«Враховуючи те, що сторони не мають неповнолітніх дітей (у них вже свої сім’ї), не підтримують відносини і не проживають разом більше двох років, а наданий судом строк для примирення позитивних результатів не дав, крім того, позивач наполягає на розлученні і не бажає зберігати сім’ю, суд прийшов до висновку, що шлюб носить формальний характер і підлягає розірванню», – зачитала «вирок» Супрун. Протягом 10 днів рішення можна оскаржити.

В оточенні мера зараз активно говорять, що він має намір знову одружитися – зі своєю колишньою підлеглою Оленою Савчук, яка молодша за нього на 19 років. Саме вона, нагадаємо, стала причиною розлучення. І саме вона була разом з мером на недавньому святкуванні його 60-річчя в Грузії.

Але поки є проблема. Вже колишнє подружжя нібито ще остаточно не домовилися про розділ майна. З чуток, Аліна хоче чималу частину грошей від продажу за $ 750 млн банку «Правекс», але на неї було записано свого часу нібито лише 3%. Решта – у мера. Крім того, у сім’ї є нерухомість у Києві, Криму, Кіровограді, Баден-Бадені та Ізраїлі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.