Новини України. 1 грудня. Сьогодні в селі Горішні Шерівці Заставнівського району (Чернівецька область) відкрили молочний комплекс “Свіженька – мілк” за 30 млн грн.

В Чернівецькій області відкрили комплекс "Свіженька-мілк"

Про це інформує прес-служба Чернівецької ОДА.

Для розвитку сільгосподарства в Чернівецькій області цьогоріч збудували тваринницьку ферму на 200 дійних корів з доїльним залом, завезли з Німеччини 124 племінні нетелі, а до кінця року завезуть ще 64 голови великої рогатої худоби, інформує прес-служба ОДА.

Також на підприємстві є 403 вівці різних порід, заплановано завезти ще 162 вівці, є поголів’я кіз в кількості 36 голів, а до кінця лютого наступного року завезуть ще 500 кіз.

Для збору молока в комплексі функціонує доїльний зал для худоби. Приміщення складається з двох корівників, сіноскладів, силосних ям, приміщень для автотранспорту та інших складських приміщень. Для забезпечення поголів’я тварин кормами товариство орендує 300 га орних земель.

На Буковині крайова влада прагне зупинити загальнодержавну тенденцію скорочення поголів’я великої рогатої худоби, і сьогодні для цього зроблено вагомий крок. В побудовану цьогоріч тваринницьку ферму “Свіженька – мілк” інвестовано 30 млн. грн.

Наступного року планується збудувати ще й молокопереробний завод вартістю 25 млн. грн. Це інвестиції не лише у виробництво тваринницької продукції, це – інвестиції в буковинське село.

“При цьому ми ставимо перед собою мету не лише виробляти сільгосппродукцію, але й щоб буковинський продукт рослинництва і тваринництва був найякіснішим, найсмачнішим, органічним і екологічно чистим, іншими словами – конкурентноздатним не лише на внутрішньому, але й зовнішньому ринках”, – сказав голова Чернівецької облдержадміністрації Михайло Папієв.

“Для мене це не тільки економічний, це – соціальний фактор, – зауважив глава ОДА. – Бо мова йде не лише про виробництво продукції, але й робочі місця для мешканців села, надходження до місцевого бюджету, розвиток села”.

Потужність технологічного виробництва підприємства розрахована на 320 корів та 1000 кіз.  Загальна кошторисна вартість будівництва складає близько 60 млн. гривень.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.