Новини світу. 18 грудня. Президент Венесуели Уго Чавес у суботу, 17 грудня, представив публіці прикрашену дорогоцінним каміням труну для національного героя Симона Болівара.

Труна від Уго Чавеса

«Ти живеш в кожному з нас. Роки минають, а ти стаєш живішим, батько Болівар»- звернувся до Симона Болівару Уго Чавес під час церемонії в Каракасі, присвяченої річниці загибелі героя, передає ВВС.

Нова труна для Симона Болівара прикрашену золотими зірками, діамантами і перлами. Крім того, на ній написані ініціали Болівара в ореолі лаврового листя.

Зазначимо, що венесуельський уряд веде будівництво мавзолею Симона Болівара, вартість якого оцінюється в 27,7 мільйона доларів. Він буде зведений поруч із будівлею Національного пантеону, де з середини XIX століття покояться останки героя.

Останки Симона Болівара були поховані в Національному пантеоні в 1842 році – через 12 років після його смерті. У 2010 році Уго Чавес розпорядився ексгумувати прах Болівара, щоб перевірити свою теорію про його насильницьку смерть (за традиційною версією, герой війни за незалежність помер від туберкульозу). Розкривши також могили сестер Болівара, Хуани і Марії Антонії, вчені довели справжність його останків. Точну причину загибелі героя визначити, однак, не вдалося.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.