Новини політики. 6 грудня. Народні депутати від “БЮТ-“Батьківщина” збирають підписи під зверненням до Державної пенітенціарної служби із проханням перевести лідера партії “Батьківщина” Юлію Тимошенко на лікування до обласної лікарні.

Депутати збирають підписи безпосередньо у президії Верховної Ради

Народні депутати збирають підписи безпосередньо у президії Верховної Ради.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко перебуває в СІЗО з 5 серпня 2011 року, після того як суд змінив запобіжний захід щодо неї з підписки про невиїзд на арешт. Через деякий час після зміни запобіжного заходу стан здоров’я екс-прем’єрки погіршився, але від обстеження лікарями СІЗО вона відмовлялася.

18 листопада перший заступник голови партії “Батьківщина” О.Турчинов поінформував, що екс-прем’єрка не може самостійно пересуватися, а на її тілі з’явилися крововиливи, причому деякі з них – понад 15 сантиметрів.

23 листопада за рекомендаціями Комісії МОЗ України Юлія Тимошенко була обстежена в одному з медичних закладів м.Києва. Згодом вона неодноразово зверталася до керівництва Державної пенітенціарної служби із проханням надати їй повний комплект результатів цього дослідження.

29 листопада керівник групи захисту екс-прем’єра Сергій Власенко повідомив, що стан здоров’я Юлії Тимошенко різко погіршився. Того ж дня вона була переведена до однієї з палат медико-санітарної частини Київського СІЗО для проходження призначеного їй курсу лікування.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.