Новини політики. 7 грудня. Стан здоров’я колишнього прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко повинен розглядатися на відкритому засіданні Верховної Ради.

Стан здоров'я Тимошенко повинен розглядатися на відкритому засіданні ВР

Таку думку висловив народний депутат від БЮТ Андрій Шкіль, коментуючи пропозицію лідера фракції Партії регіонів Олександра Єфремова провести закриту нараду щодо стану здоров’я Тимошенко.

«Ми вважаємо, що воно не повинно бути закритим, так як закрити це засідання хочуть не від нас, а від вас – від преси. А ми хочемо, щоб була присутня на цьому преса, бо всі сороміцькі справи робляться під завісою таємничості. Нам тут таємність не потрібна», – заявив він.

«Розповідати про те, що вони знають таємницю і не хочуть її комусь говорити і скажуть це на закритому засіданні, цього не треба… Коли потрібно дозвіл, або будь-які інші дії з боку Тимошенко, ми готові співпрацювати і в цьому аспекті», – зазначив Шкіль.

Нагадаємо, 11 жовтня Печерський районний суд Києва визнав Тимошенко винною в перевищенні влади при укладанні газових контрактів з Росією в 2009 році і засудив її до семи років позбавлення волі. В даний час Апеляційний суд розглядає скаргу захисту Тимошенко.

Як заявив заступник голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов, у Тимошенко “великі проблеми з хребтом. І не тільки. Потрібне серйозне клінічне лікування, яке в СІЗО не можуть надати за визначенням». За його словами, екс-прем’єр вже давно не встає з ліжка і її життю загрожує небезпека. При цьому Турчинов додав, що не може оголосити діагноз Тимошенко з етичних міркувань.

У той же час вчора лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов запропонував обговорити стан здоров’я Тимошенко на закритому засіданні Верховної Ради України, запросивши туди міністра охорони здоров’я України Олександра Аніщенка.

За матеріалами Фокус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.