Новини світу. 5 грудня. Кожен четвертий британець не задоволений святковою ілюмінацією.

У британців несвятковий настрій

Чверть британці, які взяли участь у соціологічному опитуванні зізналися, що через недостатню кількість різдвяних прикрас вони зовсім не відчувають наближення свята.

Скорочення регіональних і місцевих бюджетів, мабуть, вплинуло на те, що різдвяних прикрас на вулицях Британії стало набагато менше, ніж торік. Це в свою чергу, відбилося на настрої місцевих жителів, які в більшості заявили, що зовсім не відчувають наближення свята.

Так, близько чверті британців зізналися, що через мізерне оформлення британських вулиць до Різдва у них зовсім не святковий настрій. Третина британців заявила, що готова подолати більше 20 миль, щоб побачити красиву різдвяну ілюмінацію і відчути передсвятковий настрій.

А дві третини опитаних британців, чиї вулиці та будинки прикрашені до Різдва, вважають, що передсвяткова «ілюмінація» зовсім не вражає і не створює атмосферу свята.

Майже половина британців, відчуваючи нестачу в святковому настрої, зізналася, що має намір у останній момент виїхати з будинку у святковіше місце. Найбільше британців тягне до Лапландії (40%), Франкфурту (20%) і Відня (30%).

Джерело euromag.ru 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.