Новини світу. 18 грудня. Депутат британського парламенту від Консервативної партії Ейдан Берлі покинув свій пост в Департаменті транспорту, після того як взяв участь у нацистській вечірці.

Ейдан Берлі

Розпорядження про звільнення Берлі підписав прем’єр-міністр Девід Кемерон.

Кілька днів тому газета опублікувала фотографії з вечірки на французькому гірськолижному курорті, на яких Берлі відображений разом з людиною у формі офіцера СС. Поведінка Берлі викликала особливо гостру критику з боку депутатів-лейбористів. Консерватори також визнали витівку колеги “злочинною і дурною”.

Ейдан безуспішно намагався врятувати кар’єру, спростовуючи свої симпатії до нацизму. Зокрема, він написав листа з вибаченнями в єврейську газету The Jewish Chronicle і розповів про плани відвідати Освенцим. Однак вдалося з’ясувати, що Берлі не випадково опинився на нацистської вечірці – саме він вигадав вбрати гостей у форму СС і сам заплатив за її оренду.

У Франції, де відбулася вечірка за участю Берлі, будь-яке використання нацистської атрибутики є злочином, якщо мова не йде про кіно-або театральних постановках.

Джерело Лента.ру 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.