Новини здоров’я. 20 грудня. Мешканка Великобританії завагітніла шість разів протягом п’яти років, незважаючи на використання цілого ряду засобів контрацепції, в тому числі презервативів, гормонів та спеціальних пристроїв.

Джемма Поттер з дітьми

Випадок 23-річної Джемми Поттер з міста Плімут на південно-сході Англії спантеличив місцевих лікарів.

Поттер вживала комбіновані оральні контрацептиви, коли познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком в травні 2006 року. Незважаючи на це, через три місяці вона завагітніла. Після народження сина в березні 2007 року жінка знову стала приймати зазначені препарати. Проте ліки знову виявилися неефективні, в результаті чого в травні 2008 року у Поттер з’явилася дочка.

Через місяць після народження дівчинки жінка встановила внутрішньоматкову спіраль, яка, за словами лікарів, є найефективнішим методом контрацепції. У листопаді 2008 року британка завагітніла втретє. Однак ця вагітність закінчилася викиднем на терміні шість тижнів.

Після цього мати двох дітей вирішила спробувати ін’єкційні контрацептиви, які необхідно вводити кожні три місяці. Однак і цей спосіб виявився неефективний – у 2009 році Поттер народила другу доньку.

Далі жінці встановили гормональний імплантат, ефективність якого фахівці оцінюють в 99 відсотків. При цьому вона знову завагітніла. На 11 тижні п’ятої вагітності у Поттер знову стався викидень.

У підсумку вона вирішила повернутися до використання оральних контрацептивів. Незважаючи на регулярний прийом цих препаратів, в даний час британка знаходиться на десятому тижні вагітності вшосте.

У зв’язку з цим Поттер звинуватила лікарів у тому, що вони не змогли порадити їй ефективний спосіб запобігання від небажаної вагітності. За її словами, ця ситуація вплинула на статеве життя з чоловіком, тому що під час сексу жінка постійно думає про те, як не завагітніти знову.

За матеріалами medportal

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.