Новини спорту. 19 грудня. Головний тренер збірної України Олег Блохін вважає завдання виграти чемпіонат Європи 2012 з футболу нереальним.

олег блохін
Як вважає Блохін, потенціал збірної вище, ніж у команди 2006 року

“До жеребкування я вважав, що виграти Євро – це авантюра. Бо до нас приїжджають десятки кращих команд світу. Завдання таке можна поставити, щоб підняти престиж, змусити гравців”, – сказав він.

“Ми будемо битися на цьому Євро, і у нас є хороша команда. А який результат – це вже інша справа. Не можна завищувати планку, треба реально дивитися на речі”, – додав наставник українців. За його словами, перше завдання – вийти з групи.

“До жеребкування я розумів, що не може трапитися легких команд. Якщо хтось каже, що росіянам трапилися легкі команди (Польща, Чехія, Греція), я вважаю, що їхня група взагалі непередбачувана. Тут ти хоч розумієш, що англійці себе фаворитами вважають, французи теж, а ми тут зі шведами наче нижчий світ. Тому це добре, ми можемо з усіма грати, і добре зі стратегії, що граємо першими зі шведами“, – зазначив він.

На думку Блохіна, поразка у матчі зі Швецією може позбавити Україну шансів на вихід у плей-офф. У той же час він зазначив, що збірна України не готова грати з провідними командами Європи на рівних.

Крім того, наставник української збірної на Євро-2012 розраховує створити команду для відбіркового турніру чемпіонату світу 2014 року.

“Якби це було трохи раніше, мені було б простіше прийти до якогось певного складу, кістяк збірної. Я стукаю по дереву, щоб до Євро всі були здорові. Бо коли мені кажуть, що у нас в збірну можна вибрати 35 чоловік, то нехай назвуть. Це різні рівні – грати на рівні чемпіонату України, не хочу нікого ображати, із “Зорею”, “Іллічівцем”, “Олександрією”, і грати на рівні збірної Франції, Англії, Італії і всіх провідних команд, які приїдуть на чемпіонат Європи…”, – сказав він.

Як вважає Блохін, потенціал збірної вище, ніж у команди 2006 року.
“Тут є сплав досвіду та молодості. І такі хлопці, які пройшли зі мною цю школу – Воронін, Гусєв, Ротань, Шовковський, Шевченко – вони розуміють і вони допомагають мені в цій роботі, бо молодь не завжди розуміє, де вона перебуває” , – зазначив Блохін.

За матеріалами Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.