Новини спорту. 26 грудня. 2011 рік був важким та напруженим для національної збірної України.

блохін
Штаб української дружини продовжує слідкувати за кандидатами до національної команди

Втім, останні поєдинки проти Німеччини та Австрії засвідчили, що в підготовці до континентальної першості команда вийшла на правильний шлях.

На цьому в інтерв’ю офіційному сайту УЄФА наголосив головний тренер синьо-жовтої команди Олег Блохін. «Не маю сумнівів, що до Євро-2012 ми матимемо дійсно конкурентну команду», – переконаний наставник українців.

Він упевнений, що основним досягненням тренерського штабу збірної в 2011 році стало формування кістяка команди з гравців, які прагнуть захищати честь країни.

«Мені здається, вдалось досягти головного – донести до футболістів, що за красиві очі в збірній не грають. Треба постійно доводити своє право носити синьо-жовту футболку. Хочу, щоб у команді грали лише ті, для кого це справжня честь. Це був важкий рік, адже нам довелося провести дуже масштабну селекційну роботу за короткий час. За якихось шість місяців переглянули велику кількість виконавців, і тепер можемо стверджувати, що кістяк збірної сформований», – підкреслив Олег Блохін.

Водночас, найуспішніший тренер в історії збірної України наголосив, що штаб української дружини продовжує слідкувати за кандидатами до національної команди.

Аби вирішити нелегке завдання підготовки до Євро-2012, у збірної Блохіна буде три-чотири спаринги. Головна увага в цих іграх приділятиметься тактичній побудові команди.

«У наступному році ми мусимо більше попрацювати над тактикою, адже у окремих відрізках хлопці не показували той рівень командної гри, на котрий я розраховував», – заявив наставник «синьо-жовтих».

За матеріалами ІЦ Україна 2012

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.