Новини України. 6 грудня. У Донецьку більше 300 протестуючих чорнобильців на території наметового містечка біля регіонального управління Пенсійного фонду чекають зустрічі з президентом України Віктором Януковичем.

З обіду біля ПФ знаходилося більше 500 осіб в очікуванні зустрічі

За словами чорнобильців, сьогодні близько 15:00 в наметове містечко приїхали співробітники правоохоронних органів, близько 30-40 чоловік, разом з кінологами і обстежили територію наметового містечка під приводом того, що сюди приїде президент.

Після цього голодуючих і представників ініціативної групи чорнобильців запросили до актової зали управління Пенсійного фонду і пообіцяли зустріч з президентом, однак потім всіх попросили вийти на вулицю, пояснюючи тим, що занадто багато учасників акції прийшли до актової зали.

До чорнобильців підійшов молодий чоловік і, представившись представником служби президентської охорони, пообіцяв, що зустріч Януковича з чорнобильцями відбудеться прямо на вулиці перед управлінням Пенсійного фонду.

Люди не розходяться, хоча багато хто говорить, що з обіду тут знаходилося більше 500 осіб – учасників акції і тих, хто її підтримує, в очікуванні зустрічі.

Решта мають намір чекати Януковича. Деякі з протестуючих відкрито заявляють: “Ми звідси нікуди не підемо і чекатимемо президента тут до переможного кінця”.

За матеріалами Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.