Новини України. 7 грудня. Білборд з карикатурою Гітлера, встановлений в центрі Запоріжжя журналістами місцевої газети, провисів лише кілька годин і був знятий комунальними службами.

Бігборд зняли комунальники

Про це повідомив головний редактор газети “Субота плюс” Богдан Василенко.

Ініціатор встановлення білборда з карикатурою Гітлера, Василенко повідомив, що “рекламна площина була знята невідомими особами, можливо комунальниками”.

“Білборд з карикатурою Гітлера, що вимагає встановити йому в Запоріжжі пам’ятник так само як і Сталіну, провисів лише кілька годин і був знятий невідомими без нашого, власників площини, дозволу. Ми викликали міліцію. Прибули співробітники райвідділу. Вони з кимось говорили по телефону, заявивши, що наш антисталінський білборд зняли комунальники”- розповів агентству Василенко.

Також він зазначив, що на адресу керівництва рекламного агентства, що розмістив білборд, надходять погрози від невідомих осіб.

“Невідомі телефонують керівнику агентства і погрожують йому прокуратурою” – зазначив Василенко.

Крім того він зазначив, що за його даними, міський голова Запоріжжя не віддавав наказу про зняття білборда.

“Ми маємо намір завтра відновити нашу власність, адже ми орендували місце під білборд на місяць за 3 тисячі гривень. Також будемо разом з правоохоронними органами шукати тих, кому не сподобався антисталінський білборд, який є протестом запорізьких журналістів проти встановлення пам’ятника Сталіну в Запоріжжі” – зазначив Василенко.

Як повідомлялося, у вівторок в Запоріжжі на перехресті журналісти місцевої газети встановили антисталінський білборд з карикатурою Гітлера.

За матеріалами Подробности

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.