Новини України. 10 грудня. Проект міждержавної “газової” угоди у ситуації абсолютної таємниці, без прізвищ та імен, вже передали керівництву обох країн.

Азаров не хоче брати на себе відповідальність

Прем’єр Микола Азаров доручив готувати “найжорсткіший варіант” держбюджету з ціною на газ не менш як 400 доларів за тисячу кубометрів. Про це пише Дзеркало тижня.

5 грудня, відбулася двогодинна розмова президента з прем’єром, після якої Азаров повернувся у Кабмін “шалено роздратованим і розтривоженим: прем’єр України не бажає брати на себе відповідальність за “здачу” української газотранспортної системи”.

Пізніше у середу, 7 грудня, на засіданні уряду Азаров дав розпорядження готувати “найжорсткіший варіант” держбюджету-2012 з ціною імпортованого газу не менш як 400 доларів за тисячу кубометрів.

Видання припускає, що на українсько-російському газовому фронті, де анонсувалася близька “мирова угода”, виникли ускладнення.

Раніше експерти припускали, що ціна російського газу для України з 2012 року може скласти 250 доларів за тисячу кубів. За це державі доведеться заплатити передачею “Газпрому” контролю над ГТС та підземними сховищами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.