Новини України. 23 грудня. Прем’єр Микола Азаров відповів на своїй сторінці в Facebook, з якою метою він зареєстрував торговий знак AZAROV.

Микола Азаров
Азарову потрібен торговий знак

“Реєстрація торгової марки не означає, що в Україні повинен залишитися тільки один Азаров. Я не маю нічого проти своїх однофамільців. Просто незабаром почне роботу мій сайт і для реєстрації домену потрібна реєстрація торгової марки”, – написав прем’єр.

Глава Кабміну також висловився з приводу чуток, що він, мовляв намір закрити сторінки своїх однофамільців в соціальних мережах. За визнанням Азарова, його дії в Інтернеті будуть обмежуватися лише боротьбою з акаунтами, які від імені прем’єра несуть в маси брехню і образи.

“Я буду боротися лише з тими акаунтами, які створюються нібито від мого імені і розміщують некоректну або образливу інформацію”, – повідомив Азаров.

Знак AZAROV був зареєстрований 12 грудня цього року, а сама заявка на рерістрацію була подана 19 жовтня.

Під час попереднього сеансу спілкування з користувачами Facebook прем’єр, охоче відповідав на різні питання в мережі, залишив без уваги прохання прокоментувати ситуацію навколо свого сина і його зв’язків з президентським Межигір’ям і першим віце-прем’єром Андрієм Клюєвим.

Джерело Kyiv Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.