Новини України. 2 грудня. Прем’єр-міністр Україна Микола Азаров вдячний чорнобильцям за активну участь в розробці “дуже серйозної постанови уряду”

Азаров висловив своє ставлення до чорнобильців

“Зараз у ЗМІ дуже широко обговорюється тема протестів чорнобильців. Нерідко спотворюється моя позиція з цього питання. Я хочу, щоб всі ясно зрозуміли: моє особисте ставлення до учасників ліквідації Чорнобильської аварії виключно поважне і я пишаюся тим подвигом, який вони свого часу вчинили”, – написав Азаров на совій сторінці в Facebook, передає ЛігаБізнесІнформ.

“Все, що може уряд зробити для поліпшення умов їх життя, лікування, санаторно-курортного лікування, в тому числі, уряд робить і буде робити в майбутньому. З цих питань уряд постійно веде консультації з Всеукраїнським “Союзом Чорнобиль “, – додав він.

“Ми вдячні активістам цього руху за їх активну участь у розробці дуже серйозної постанови уряду, яку ми нещодавно прийняли. Вона допоможе серйозно поліпшити матеріальне становище чорнобильців. Уряд і далі готовий працювати в цьому напрямку”, – також зазначив Азаров.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України прийняв постанову “Про підвищення рівня соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.