Новини України. 4 грудня. Микола Азаров незадоволений критикою ЗМІ рішення “Укрзалізниці” не призначати цього року додаткові поїзди на новорічні свята.

Азаров вимагає збезпечити українців поїздами на свята

Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив “Укрзалізниці” забезпечити рух додаткових потягів на найпопулярніші під час новорічно-різдвяних свят маршрутів.

Азаров відреагував на критику в засобах масової інформації щодо проблеми з придбанням квитків на період новорічних та різдвяних свят, йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства інфраструктури.

Прем’єр-міністр запропонував організувати графік руху поїздів таким чином, аби максимально задовольнити реальну потребу пасажирів у перевезеннях.

На його думку, зміни в графіки руху мають вноситися в залежності від часу доби, дня тижня, святкових днів тощо та очікуваного пасажиропотоку.

Азаров вимагає постійно моніторити ситуацію та оперативно вносити відповідні корективи, враховуючи зміни в попиті пасажирів на квитки.

Ситуації, коли на одному напрямку курсують напівпорожні потяги, а на іншому люди не можуть виїхати, не повинно бути, зазначив прем’єр. Відповідальність за виконання його вимог Азаров поклав особисто на керівника Укрзалізниці.

Джерело ТСН 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.