Новини технологій. 16 грудня. За непідтвердженою інформацією, Apple випустить зменшену версію планшета iPad з розміром екрану у 7,85 дюйма.

Ймовірно, Apple випустить зменшену версію планшета iPad

Пристрій покликаний скласти конкуренцію міні-планшетам інших виробників, що набирають популярність.

Apple «з високою вірогідністю» запустить міні-версію популярного планшета iPad, повідомляє Digitimes. Згідно з інформацією, опублікованою новинним порталом, гаджет з екраном у 7,85 дюйма, надійде в продаж до 4 кварталу наступного року.

Новий пристрій має скласти конкуренцію міні-планшетам Kindle Fire і Nook Tablet, а також смартфонам зі збільшеною площею екрану, стверджує сайт з посиланням на анонімні джерела в індустрії.

Рік тому Стів Джобс особисто розвіяв всі чутки, щодо можливої розробки планшетів з розміром екрану менше 10 дюймів: «Є чіткі обмеження по тому, наскільки близько ви можете розмістити елементи на сенсорному екрані, і тому ми вважаємо, що 10 дюймів – це мінімальний розмір, який підходить для створення чудових планшетних програм», – підкреслював він.

«Хтось може подумати, що 7-дюймовий екран принесе 70% вигоди, яку б приніс 10-дюймовий екран… але це далеко від істини. 7-дюймовий екран становить лише 45% від iPad. Цього розміру недостатньо для створення чудових планшетних програм», – продовжував Джобс.

Хоча нові чутки офіційно нічим не підтверджені, ймовірність такого рішення з боку Apple все ж існує. Як показала практика, планшети з невеликим розміром екрану затребувані на ринку.

На додаток, Digitimes стверджує, що нова модель повнорозмірного планшета iPad побачить світ наприкінці першого кварталу 2012 року.

За амтеріалами Руформатор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.