Новини технологій. 30 грудня. Патентне відомство США в четвер, 29 грудня, опублікувало патентну заявку компанії Apple, названу “Низькопорогове розпізнавання облич” (Low Threshold Face Recognition), повідомляє блог Patently Apple.

Apple опублікувало нову патентну заявку

Автори патенту пропонують застосовувати функцію розпізнавання облич в ноутбуках і мобільних апаратах. “Упізнавати” користувача пристрій буде за допомогою камери на передній панелі; при цьому ідентифікаторами можуть служити очі, кінчик носа і рота, а також тон шкіри.

Одна з особливостей проекту полягає в тому, що апарат буде готовий до “впізнавання” постійно – навіть у тому випадку, якщо екран погашений, – тому особливе значення в патенті надається мінімізації навантаження на ресурси пристрою.

Заявка передбачає, що апарат може зберігати в пам’яті обличчя кількох користувачів – наприклад, членів однієї сім’ї або співробітників одного відділу. Кожна людина має індивідуальний набір програм і налаштувань, що завантажується після того, як пристрій його “впізнав”.

Крім оприлюдненої 29 грудня заявки, в портфоліо Apple є два патенти схожої тематики, проте в них не йдеться про мобільні пристрої.

Технологія розпізнавання облич вже застосовується в деяких апаратах, позбавляючи користувача від необхідності вводити пароль. Одним з таких апаратів став представлений в жовтні Galaxy Nexus. Судячи з відгуків, функція працює не без помилок – пристрій може переплутати користувачів або пустити всередину чужу людини, у якого є зображення справжнього господаря пристрою.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.