Новини технологій. 26 грудня. Компанія Apple може приурочити випуск третього покоління планшетного комп’ютера iPad до дня народження засновника компанії Стіва Джобса, який відбудеться 24 лютого.

Apple випустить нову версію планшета iPad до уродин Джобса

Партнери Apple, зайняті у виробництві iPad третього покоління, будуть працювати і під час святкування Нового року за східним календарем в січні, щоб встигнути відвантажити достатню кількість пристроїв. У першому кварталі 2012 року планується випустити 9,5-9,8 мільйона нових iPad.

Раніше Apple виводила свої планшети на ринок навесні: продажі першої моделі iPad почалися у квітні 2010 року, а друге покоління пристрою з’явилося на прилавках в березні 2011 року.

Згідно з останньою неофіційною інформацією, новий iPad буде приблизно на 0,7 міліметра товщий від iPad 2, що необхідно для установки екрану більш високої роздільної здатності, який і стане головним нововведенням. За даними агентства Bloomberg, виробляти дисплеї для нових iPad, а також інших розроблюваних Apple пристроїв, буде японська Sharp, яка займе місце нинішнього головного постачальника – Samsung, пише РИА Новости з посиланням на технологічні ЗМІ.

Передбачається, що нова версія iPad отримає екран, здатний відображати 2048×1536 пікселів – у чотири рази більше, ніж існуючі планшети Apple. Поява таких екранів у iPad очікувалася ще до анонсу другого покоління пристрою, що відбувся в березні поточного року. Однак тоді експерти відзначали, що подібні дисплеї дорогі та трудомісткі у виробництві, що якийсь час буде стримувати їх застосування в масових продуктах.

За неофіційними даними, Apple може випустити в 2012 році ще одну модель iPad – компактну версію планшета з 7-дюймовим дисплеєм, проте не всі експерти згодні з таким прогнозом. На думку аналітика компанії Wedge Partners Брайана Блера (Brian Blair), Apple дійсно тестує зменшену версію iPad, але в наступному році її ​​не буде.

Планшетні комп’ютери iPad міцно утримують лідерство у своєму сегменті, контролюючи приблизно дві третини світового ринку подібних пристроїв.

Один із засновників та ідейний натхненник Apple Стів Джобс помер 5 жовтня у віці 56 років після тривалої хвороби.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.