Новини технологій. 21 грудня. З несподіваною проблемою зіткнулися власники перших поколінь смартфона iPhone і медіаплеєра iPod touch, що функціонують під управлінням операційної системи iOS 3.1.3, яка з’явилася на світ ще в лютому минулого року.

iPod touch
Скачати потрібну програму власники застарілих модифікацій iPhone і iPod touch все-таки можуть

З недавніх пір ці користувачі відчувають серйозні труднощі з встановленням програм з онлайн-магазину App Store, який, нагадаємо, є єдиним легальним джерелом програмного забезпечення для iOS пристроїв.

Наявність проблем із завантаженням програм з App Store підтверджують і журналісти авторитетного порталу Engadget, що провели експеримент з власним пристроєм на базі iOS 3.1.3.

Втім, скачати потрібну програму власники застарілих модифікацій iPhone і iPod touch все-таки можуть, правда, для цього потрібно завантажити потрібну програму на комп’ютер за допомогою iTunes і вже потім переправити його на iOS пристрій.

Ситуація, що склалася вельми активно обговорюється на форумі підтримки Apple, звучать навіть припущення, що таким чином компанія з Купертіно намагається стимулювати користувачів до переходу на нові модифікації своїх мобільних пристроїв з більш свіжою версією операційної системи.

За матеріалами ferra.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.