Новини технологій. 20 грудня. Компанії Apple і Google, за інформацією веб-джерел, почали експериментальну розробку носимих електронних пристроїв.

смартфон
Для більшості людей смартфони стануть основним засобом комунікації

Суть ідеї полягає в тому, щоб доповнити смартфон допоміжними гаджетами, що кріпляться на тілі або одязі і виконують ті чи інші функції.

Наприклад, Apple розглядає можливість створення плеєра iPod у формі наручного браслета, взаємодіяти з яким можна за допомогою голосових команд через інтелектуального помічника Siri. Сам плеєр при цьому підтримуватиме зв’язок з комунікатором.

Дослідники відзначають, що для багатьох смартфони стали невід’ємною частиною повсякденного життя. Такі апарати протягом дня, а часто і вночі, знаходяться не далі ніж за метр від власника. Тому було б цілком логічно перетворити їх на «мозковий центр» для взаємодії з іншими гаджетами і координації роботи електронних пристроїв.

Про перспективи смартфонів говорить і Марк Андреессен, засновник компанії Netscape і один із засновників венчурного фонду Andreessen Horowitz. На його думку, з 2012 року споживачі по всьому світу почнуть відмовлятися від мультимедійних телефонів на користь «розумофонів». Протягом трьох-п’яти років, на думку пана Андреессена, для більшості людей саме смартфони стануть основним засобом комунікації.

За матеріалами Компьюлента

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.