Новини України. 19 грудня. Київський апеляційний адміністративний суд відхилив апеляцію представника екс-прем’єра Юлії Тимошенко на рішення про стягнення з неї штрафу у зв’язку з незаконним використанням коштів з пластикових карток компанії “Сомалі Ентерпрайсез Ltd”.

Апеляцію Тимошенко у справі про платіжні картки компанії "Сомалі Ентерпрайсез Ltd" відхилили

Таке рішення Київський апеляційний адміністративний суд прийняв у понеділок, розглянувши апеляцію представника в суді Юлії Тимошенко Бориса Нечипоренка на рішення Окружного адміністративного суду від 11 листопада 2011 року.

Суд скасував рішення Шевченківського суду Києва від 2005 року про визнання незаконними податкових нарахувань у зв’язку з використанням Юлією Тимошенко коштів з платіжних карток “Сомалі Ентерпрайсез Ltd” на загальну суму близько 1 мільйона доларів.

Як випливає з матеріалів справи, Тимошенко впродовж 1996-1998 років використала з платіжних пластикових карток компанії “Сомалі Ентерпрайсез Ltd” кошти на загальну суму 914 тисяч доларів, які вона нібито використовувала на господарські і представницькі потреби даної компанії.

За оцінкою податкових органів, загальна сума податку зі штрафними санкціями становить 2 мільйони гривень.

За матеріалами Новини 24

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.