Новини України. 28 грудня. Українські письменники Марія Матіос та Юрій Андрухович також висловилися про засудження та невизнання вироку Апеляційного суду у справі Юлії Тимошенко.

Андрухович підписався під зверненням в підтримку Тимошенко

Про це повідомляє прес-служба “Батьківщини”.

Як відомо, раніше група української інтелігенції звернулася з відкритою заявою, в якій засудила рішення суду і закликала не визнавати вирок, оскільки він є несправедливим, протизаконним і аморальним.

“Для більшості українців та для усього світу вже давно не є секретом, що Янукович за допомогою підпорядкованих суддів намагається знищити лідера партії “Батьківщина” Юлію Тимошенко. Ганебно, що Апеляційний суд м. Києва виконав це брудне замовлення Адміністрації президента України.

Цілком очевидно, що і численні надумані кримінальні справи, і безпідставне та багатомісячне тримання у Лук’янівському СІЗО, є примітивною помстою Януковича своєму головному політичному конкурентові — Юлії Тимошенко, яка не боїться боротись за правду, відстоювати політичні та соціальні права громадян України. Судові рішення проти неї потрібні владі для зняття останньої перешкоди для безкарного грабування українського народу, здачі національних інтересів та перетворення нашої країни на авторитарну колонію, якою керує купка корупціонерів.

Режим, шляхом знищення демократії, основ правосуддя, ліквідації свободи слова, нищення людських прав і свобод, породжує величезну прірву між Україною та Європейським Союзом. Вирок апеляційного суду щодо Юлії Тимошенко — це цинічна зрада владою євроінтеграційних прагнень українців”, – йдеться у їхній заяві.

“Ми, представники української інтелігенції, заявляємо, що не визнаємо несправедливе рішення підконтрольного чинному президентові Апеляційного суду Києва у справі Юлії Тимошенко та сподіваємося, що воно найближчим часом буде скасоване в Європейському суді з прав людини”, – відзначає інтелігенція.

Під зверненням зокрема підписалися:

Дмитро ПАВЛИЧКО
Іван ДЗЮБА
Мирослав ПОПОВИЧ
В’ячеслав БРЮХОВЕЦЬКИЙ
Юрій МУШКЕТИК
Юрій ЩЕРБАК
Богдан ГОРИНЬ
Валерій ШЕВЧУК
Сергій ЖАДАН
Микола ЖУЛИНСЬКИЙ
Василь ШКЛЯР
Михайло СЛАБОШПИЦЬКИЙ
Ірен РОЗДОБУДЬКО
Роман ІВАНИЧУК
Олег ЧОРНОГУЗ
Володимир ВАСИЛЕНКО
Володимир СЕРГІЙЧУК
Павло ГРИЦЕНКО

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.