Новини світу. 21 грудня. Мешканка міста Іпсіланті, штат Мічиган, помилково завантажила куплені нею різдвяні подарунки для рідних в чужий автомобіль.

Жінка втратила подарунки через власну неуважність

Лінда Гіпсон пояснила, що це відбулося, тому що, по-перше, машина виглядала точно так само як її сімейний Ford Focus, а по-друге, її ключі підійшли до багажника чужого авто.

Американка розповіла, що кілька днів тому приїхала з родиною в торговий центр, припаркувала автомобіль і відправилася робити покупки. Коли Гіпсон повернулася з подарунками, вона випадково поклала їх в чужу машину, закрила її і знову вирушила в магазин, щоб продовжити шопінг.

Коли Гіпсон і її сімейство вийшли на вулицю з торгового центру, вони побачили, що машина з подарунками поїхала. Неподалік був припаркований Ford, на якому Гіпсон приїхали до магазинного комплексу. Коли Лінда усвідомила, що зробила помилку, вона заплакала.

У чужій машині виявилися куплені в подарунок чоботи, два різдвяних светри , парфумерія та інші предмети. Загальна сума товарів склала 700 доларів. Сімейство Гіпсон висловило надію на те, що подарунки їм все-таки повернуть.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.