Новини технологій. 16 грудня. Amazon продає більше 1 мільйона пристроїв серії Kindle в тиждень.

Amazon похвалився хорошими продажами планшетів і букрідерів

Згідно з офіційним прес-релізом, протягом останніх 3 тижнів компанія продавала понад мільйон таких пристроїв на тиждень.

Йдеться про бюджетний планшет Kindle Fire і букрідери на базі технології електронного чорнила.

Повідомляється, що планшет Kindle Fire вартістю $200 залишається найбільш бажаним продуктом компанії протягом всіх 11 тижнів з моменту його офіційного релізу. В останні тижні популярність гаджета серед покупців значно зросла завдяки святковому сезону покупок.

Віце-президент Amazon Kindle, Дейв Лімп (Dave Limp), заявив, що планшет Kindle Fire став найуспішнішим продуктом компанії за всю історію її існування. Він згадав, що сьогодні Amazon вдалося продати “мільйони” цих пристроїв. Віце-президент вважає, що планшет став популярний завдяки низькій ціні, широким можливостям і зручному інтерфейсу.

Лімп також звернув увагу й на інші продукти лінійки Kindle. Він зауважив, що ґаджети з використанням технології електронного чорнила залишаються на хвилі популярності, і підкреслив, що читалки Kindle продовжують добре продаватися і не дуже поступаються в популярності планшету Kindle Fire.

Нагадаємо, минулого місяця стало відомо, що в наступному році компанія планує налагодити виробництво смартфонів під власним брендом.

За матеріалами Руформатор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.