Новини медицини. 19 грудня. Дослідники з Дубая прийшли до висновку, що харчова алергія може стати причиною набору ваги.

їжа, харчування
Алергія на харчі може бути причиною ожиріння

Продукти-алергени в щоденному раціоні призводять до зниження інтенсивності всіх процесів в організмі і, в підсумку, людина починає набирати вагу.

Вилучення алергенів зі списку споживаних продуктів, в цьому випадку, найдоцільніше рішення проблеми з вагою. Проте не кожна людина може самостійно розпізнати причину ожиріння, відзначають в НоуХауМед.

Досвідчений фахівець, перед схудненням, завжди порекомендує людині з’ясувати наявність харчової алергії. Це робиться для:

Зниження ризику ускладнень в період схуднення (харчування під час дієти не повинно включати в себе продукти, на які організм реагує негативно).
Ефективного схуднення.

Підсумком дослідження вчених став висновок, що лікування ожиріння при наявності алергенів в організмі буде довгим і малоефективним. Свої висновки вчені підтверджують дослідом, під час якого група з 27 осіб, які страждають ожирінням, пройшли тест на харчову непереносимість (читайте також: виявлення алергічних реакцій в організмі на більш ніж 270 речовин).

Тест показав, що більшість з них, мають приховану алергію. Тим, у кого виявилася алергія, порадили відмовитися від продуктів – алергенів, і, через 12 тижнів, їх вага значно знизився.

Наукові дослідження алергії і її впливу на наш організм допомагають позбавити нас не тільки від чхання та свербіння, але і зрозуміти причину зайвої ваги.

За матеріалами НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.